Zametací stroje, zametací stroje Piquersa

Potřebujte pro svou obec či město kvalitní zamezací stroje za skvělou cenu? ZAHRADA-DÍLNA-STROJE vám nabízí zametací stroje PIQUERSA. Jedná se o kompaktní zametací stroje s inovativním designem, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

Zametací stroje

Zametací stroje se hodí k zametání různých ploch a povrchů. Jejich snadná ovladatelnost vám zaručuje ideální řešení pro úklid komunikací, cyklostezek, pěších zón, chodníků, parkovišť, průmyslových zón a dalších prostranství. Zametací stroje od nás se stanou nepostradatelným pomocníkem vašeho města či obce pří úklidu vašich komunikací.

Zametací stroje Piquersa

Zahrada-Dílna-Stroje Plzeň vám nabízí zametací stroje PIQUERSA, které jsou šetrné k životnímu prostředí, snadno ovladatelné a zaručují ideální řešení pro úklid komunikací dalších prostranství. Zametací stroje Piquersa jsou navrženy podle nejmodernější technologie, kde je kladen důraz na ergonomii a efektivitu práce. Kvalitně navržený podvozek a inovativní design zametacího stroje Piquersa zaručuje šetrné přejíždění chodníků a různých překážek, které mohou stát v cestě efektivnímu úklidu.

38684 4234729   piquersa ba2300 brazo barrido   piquersa ba2300h ficha


Navštivte náš e-shop a při jakýchkoliv dotazech kontaktujte naše vyškolené pracovníky. Snahou naší firmy je maximálně uspokojit každého zákazníka a proto se u nás setkáte pouze s profesionálním přístupem, kvalitními službami a seriózností.

Na veškerý nabízený sortiment se vztahuje pozáruční servis. Vzhledem ke spolupráci s bankami je možné také nákup na splátky.

shop zds