Zametací kartáče

Potřebujete spolehlivé pomocníky při odklízení nečistot a sněhu z příjezdových cest, parkovišť nebo chodníků? Dál nehledejte a navštivte náš e-shop. Nabízíme kvalitní zametací kartáče a zametací kartáče za traktor, které využijete po celý rok. Zametací kartáče a zametací kartáče za traktor lze použít pro úklid listí, sněhu, štěrku, písku, odpadky a dalších nečistot.

Zametací kartáče za traktor
Potřebujete pro své město nebo obec kvalitní zametací kartáč za traktor? Neváhejte a kontaktujte nás. Nabízíme celou řadu zametacích kartáčů za traktor. Zametací kartáč za traktor využijete po celý rok a stane se vaším skvělým pomocníkem při úklidu listí, nečistot a jemného sněhu. Nabízíme silniční zametací kartáče za traktor pro letní i zimní údržbu vozovek a místních komunikací. Mají odolnou a osvědčenou konstrukci a lze je připojit k různým strojům s různým pohonem (vývodová hřídel nebo hydromotor). Zvolit můžete pasivní nebo aktivní zametací kartáče za traktor se sběrem nebo bez a s připojením stroje čelně, vzadu nebo s obojí variantou. Sami si zvolte vybavení, které skutečně upotřebíte: kropení, sběrací vanu, boční přimetací kartáč, hydraulické natáčení apod.

zametaci kartace za traktor 01 zametaci kartace za traktor 02 zametaci kartace za traktor 03

 

Zametací kartáče
Jedná se o velmi profesionální stroje komunální techniky, vhodné pro města i obce. V nabídce naší firmy ZAHRADA-DÍLNA-STROJE Plzeň najdete zametací kartáč Limpar ručně vedený. Zametací kartáče Limpar jsou velmi kvalitní německé výrobky, které využijete během celého roku.

limpar 72 limpar 78 limpar 82v

 

Při jakýchkoliv dotazech kontaktujte naše vyškolené pracovníky. Snahou naší firmy je maximálně uspokojit každého zákazníka a proto se u nás setkáte pouze s profesionálním přístupem, kvalitními službami a seriózností.
Na veškerý nabízený sortiment se vztahuje pozáruční servis. Vzhledem ke spolupráci s bankami je možné také nákup na splátky.

 

Více z této kategorie: Sekačky na trávu Wright »