Ruční rozmetadla Agrex

ZAHRADA-DÍLNA-STROJE s.r.o. nabízí kvalitní a prověřené rozmetadla Agrex a ruční rozmetadla Agrex, které jsou určená pro rozmetání soli při zimní údržbě nebo aplikaci průmyslových hnojiv pro regeneraci travnatých ploch. V naší nabídce najdete rozmetadla Agrex závěsné (za traktor) i sypače tažené (na vlastních kolech).

Rozmetadla Agrex
Rozmetadla Agrex italské výroby jsou určená pro aplikaci při zimní údržbě - inertní materiály, soli nebo aplikaci průmyslových hnojiv pro regeneraci travnatých ploch. Robustní konstrukce rozmetadel Agrex zaručuje dlouhou životnost. Rozmetadla Agrex jsou použitelné pro inertní materiál do 8cm. Sypače XLS jsou vyztužené pro komunální potřeby. Naopak závěsný sypač plně využijete k agregaci s traktorem nebo pracovním strojem samojízdným, je určen k posypu komunikací inertním materiálem. Využijete jej pro sypání písku nebo kamenné drtě frakce 2-4mm. Na přání je možno rozmetadla Agrex vybavit sadou zadních sdružených svítilen.

Ruční rozmetadla Agrex
Ruční rozmetadlo Agrex je zvláště vhodné pro posyp chodníků pro obce. Jedná se o profesionální stroj, který je vyroben pro nejnáročnější podmínky. Objem zásobníku ručního rozmetadla Agrex je 40l. Jednoduché čištění a snadná manipulace s tímto ručním rozmedlem Agrex vám zaručí pohodovou práci při úklidu chodníků.

Rozmetadla Agrex 01 Rozmetadla Agrex 02 Rozmetadla Agrex 03 Rozmetadla Agrex 04

Rozmetadla průmyslových hnojiv
Využijte našich zkušeností v oblasti prodeje zemědělské techniky a nahlédněte do našeho eshopu. Nabízíme rozmetadla průmyslových hnojiv, která vám velmi usnadní práci na poli. Na rozmetadla průmyslových hnojiv vám poskytneme záruční a pozáruční servis v našem servisním středisku.

Rozmetadlo soli
V našem eshopu dále najdete kvalitní rozmetadla soli, které zcela jistě vhodně doplní vaše zimní vybavení. Rozmetadlo soli je určeno k posypu chodníků pro obce a jeho jednoduchá manipulace vám zaručí pohodovou práci při úklidu chodníků.

ZAHRADA-DÍLNA-STROJE s.r.o. je výhradní dovozce rozmetadel Agrex a ručních rozmetadel Agrex.

shop zds