Komunální a zahradní traktory

Obratné komunální traktory a zahradní traktory s dostatečným výkonem a množstvím rychlostí pro pohodlnou práci také najdete v nabídce naší firmy ZAHRADA-DÍLNA-STROJE Plzeň. Komunální traktory i zahradní traktory jsou osvědčené, spolehlivé a trvanlivé. Komunální traktory a zahradní traktory jsou svými rozměry a výkony předurčeny k využití u sadařů, vinařů, malých hospodářů a v neposlední řadě také v komunálním sektoru. Nabízíme výkonné stroje za příznivou cenu.

Komunální traktory
Komunální traktory od naší firmy se vyznačují především snadnou obsluhou a údržbou. Nabízí maximum pohodlí při práci a snadnou dostupnost všech ovládacích prvků. Komunální traktory najdou své uplatnění hlavně v komunální sféře, zemědělství, lesnictví, zahradnictví ale také v soukromém sektoru. Hledáte komunální traktory za příznivý poměr ceny a výkonu, pak nás kontaktujte!

Zahradní traktory
Dobré zahradní traktory jsou zárukou rychlého a pohodlného posečení trávníku na všech typech zahrad a jako bonus se můžete těšit z jízdy na atraktivním a výkonném stroji. Zahradní traktory vám dále nabízejí různé možnosti, jak naložit s posečenou trávou: lze ji sbírat do objemného koše, lze ji mulčovat nebo pomocí bočního odhozu rozházet po ploše nebo se zadním deflektorem úhledně řádkovat. Výhodou zahradních traktorů je především jejich celoroční využití. V létě slouží jako víceúčelová sekačka, naopak v zimě pomocí zahradních traktorů můžete odklízet sníh pomocí radlice či sněhové frézy. Zahradní traktory od nás jsou tím nejpohodlnějším způsobem, jak pečovat o svůj trávník.

Hledáte komunální traktory za příznivý poměr ceny a výkonu, které…
Nemáte u domu malou zahrádku ale pořádnou zahradu, o kterou…