Radlice na sníh, sněhová radlice za traktor

Jak snadno a rychle zajistit úklid sněhu z vašich komunikací? ZAHRADA-DÍLNA-STROJE s.r.o. vám nabízí snadný úklid sněhu pomocí radlic na sníh a sněhových radlic za traktor. Jsme odborníci při prodeji radlic na sníh a sněhových radlic za traktor. Rádi Vám zhotovíme nabídku přímo na míru. Montujeme i závěsná zařízení na traktory, které nemají žádný závěs.

Radlice na sníh
Radlice na sníh slouží k úklidu sněhu. Radlice na sníh jsou montovány na závěsy traktorů vpředu i vzadu. Radlice na sníh jsou nejčastěji přichyceny na přední upínací desce, ale mohou být i vzadu. Radlice na sníh odstraní sníh do výšky cca 700 mm a šířky cca 3000 mm, to vše však záleží na typu a provedení sněhové radlice. Radlice na sníh se dělí do několika skupin dle tvaru štítu, jeho materiálu a podle systému ochrany vlastní radlice. Další členění těchto skupin je dle uklízecí šířky radlice.

Sněhové radlice za traktor
Sněhové radlice za traktor od nás jsou prvotřídním českým výrobkem jedinečné kvality. Sněhové radlice za traktor jsou vyráběny českou firmou s dlouholetou tradicí. Sněhové radlice za traktor jsou dodávány s předním nebo zadním nesením. Síla plechu radlice je 8mm. Zadní radlici je možno objednat také ve variantě 6mm.

Při jakýchkoliv dotazech kontaktujte naše vyškolené pracovníky. Snahou naší firmy je maximálně uspokojit každého zákazníka a proto se u nás setkáte pouze s profesionálním přístupem, kvalitními službami a seriózností.

Na veškerý nabízený sortiment se vztahuje pozáruční servis. Vzhledem ke spolupráci s bankami je možné také nákup na splátky

Kompletní sortiment radlic na sníh naleznete ZDE

Odběr newsletteru

Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek.
Souhlasím se zásadami:
Zásady ochrany osobních údajů

Kontakt Česko

Kontakt Slovensko

Sociální sítě

Facebook
Instagram
YouTube

© 2021 Zahrada Dílna Stroje s.r.o.