×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 51

Drtiče a štěpkovače větví, špalíkovače

ZAHRADA-DÍLNA-STROJE s.r.o. vám dále nabízí drtiče a štěpkovače větví a špalíkovače které kvalitně napomáhají efektivnímu úklidu zahrady a jsou ideálními pomocníky pro přípravu kompostu. Drtiče a štěpkovače větví i špalíkovače vám pomohou efektivně a hospodárně k odstranění zahradního odpadu, jakým jsou zbytky rostlin a dřevin, větvičky pro údržbě stromů a zeleně, odřezky a listí.

Štěpkovače větví
Vlastníte zahradu, stromky, keře a k tomu spoustu větví, které je potřeba ořezat a dále uklidit? Máme pro vás snadné řešení. Nabízíme štěpkovače, drtiče větví od firmy RABAUD, které vám zcela jistě dopomohou ke kvalitnímu úklidu zahrady nebo veřejného prostranství. Štěpkovače větví vám nařežou i větší větve na štěpky, které je možno nasypat na záhon místo mulče nebo usušené použít jako palivo třeba do krbových kamen. Štěpkovače větví se pro vás stanou neocenitelnými pomocníky v péči o zahradu.

Drtiče větví
Dodáváme drtiče větví v hobby i profi provedení. Kompletní sortiment drtičů větví od kvalitních a ověřených výrobců naleznete v našem ehopu. Drtiče větví od nás jsou bezkonkurenční zahradní stroje na likvidaci zahradního dřevitého odpadu. Oblíbené jsou drtiče větví elektrické, ale své uplatnění naleznou i drtiče větví benzínové motorové.

Špalíkovače
Špalíkovače slouží k drcení větví, dřeva a dřevního odpadu na štěpky, vhodné ke spalování nebo kompostování. Špalíky-velká štěpka, kterou špalíkovače vytváří, je vhodný k ekologickému topení v běžných kotlích na tuhá paliva i zplynovacích kotlích na dřevo.

Navštivte náš e-shop a při jakýchkoliv dotazech kontaktujte naše vyškolené pracovníky. Snahou naší firmy je maximálně uspokojit každého zákazníka a proto se u nás setkáte pouze s profesionálním přístupem, kvalitními službami a seriózností.

Odběr newsletteru

Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek.
Souhlasím se zásadami:
Zásady ochrany osobních údajů

Kontakt Česko

Kontakt Slovensko

Sociální sítě

Facebook
Instagram
YouTube

© 2021 Zahrada Dílna Stroje s.r.o.