×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 51

Zametací kartáče, zametací kartáče za traktor

Potřebujete spolehlivé pomocníky při odklízení nečistot a sněhu z příjezdových cest, parkovišť nebo chodníků? Nabízíme kvalitní zametací kartáče a zametací kartáče za traktor, které využijete po celý rok. Zametací kartáče a zametací kartáče za traktor lze použít pro úklid listí, sněhu, štěrku, písku, odpadky a dalších nečistot.

Zametací kartáče za traktor
Potřebujete pro své město nebo obec kvalitní zametací kartáč za traktor? Neváhejte a kontaktujte nás. Nabízíme celou řadu zametacích kartáčů za traktor. Zametací kartáč za traktor využijete po celý rok a stane se vaším skvělým pomocníkem při úklidu listí, nečistot a jemného sněhu. Nabízíme silniční zametací kartáče za traktor pro letní i zimní údržbu vozovek a místních komunikací. Mají odolnou a osvědčenou konstrukci a lze je připojit k různým strojům s různým pohonem (vývodová hřídel nebo hydromotor). Zvolit můžete pasivní nebo aktivní zametací kartáče za traktor se sběrem nebo bez a s připojením stroje čelně, vzadu nebo s obojí variantou. Sami si zvolte vybavení, které skutečně upotřebíte: kropení, sběrací vanu, boční přimetací kartáč, hydraulické natáčení apod.

Zametací kartáče
Jedná se o velmi profesionální stroje komunální techniky, vhodné pro města i obce. V nabídce naší firmy ZAHRADA-DÍLNA-STROJE s.r.o. Plzeň najdete zametací kartáč Limpar ručně vedený. Zametací kartáče Limpar jsou velmi kvalitní německé výrobky, které využijete během celého roku.

Při jakýchkoliv dotazech kontaktujte naše vyškolené pracovníky. Snahou naší firmy je maximálně uspokojit každého zákazníka a proto se u nás setkáte pouze s profesionálním přístupem, kvalitními službami a seriózností.
Na veškerý nabízený sortiment se vztahuje pozáruční servis. Vzhledem ke spolupráci s bankami je možné také nákup na splátky.

Kompletní sortiment zametacích kartáčů LIMPAR naleznete ZDE

Odběr newsletteru

Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek.
Souhlasím se zásadami:
Zásady ochrany osobních údajů

Kontakt Česko

Kontakt Slovensko

Sociální sítě

Facebook
Instagram
YouTube

© 2021 Zahrada Dílna Stroje s.r.o.