AS 1020 YAK 2WD

Silný, robustní, pro velké plochy
Robustní cepová sekačka AS 1020 YAK 2WD je vyrobena pro náročné použití s mírným sklonem terénu. Sekačka s pojezdem mulčuje bez velké námahy rozsáhlé zelené plochy s výškou porostu až 1,50 metru včetně náletových dřevin. Díky tomu je tato cepová sekačka vhodná pro poskytovatele služeb, obce a dodavatele zahrad a terénních úprav. S výjimkou pohonu zadních kol 2WD je konstrukčně shodná se sekačkou AS 1040 YAK 4WD.

Profesionální výkon
AS 1020 YAK 2 WD je poháněn profesionálním motorem Vanguard V-Twin. Horizontální motor poskytuje maximální výkon 23 hp (17,2 kW) při zdvihovém objemu 627 cm3, který přenáší energii přes klínové řemeny přímo na cepový hřídel. Optimální čistý přívod vzduchu do motoru zajišťuje cyklónový vzduchový filtr.

Plynulý pohon s uzávěrkou diferenciálu
Díky hydrostatickému pohonu lze s cepovou sekačku s pojezdem plynule jezdit v rozsahu 6,8 km / h dopředu a 6,3 km / h dozadu. Diferenciál zadní nápravy lze kdykoli uzamknout nožním pedálem. Řízení je jednoduché a pohodlné pomocí páky ručního ovládání. Do páky pohonu je integrována také automatická parkovací brzda a funkce tempomatu. Z bezpečnostních důvodů má stroj stejně jako osobní automobil pedál nouzového zastavení.

Plovoucí žací ústrojí s Y cepy
Mulčovací žací ústrojí s 56 Y cepy a pracovní šířkou jednoho metru vytváří plošné výkony až 6800 m² / h. Posečený materiál je rovnoměrně nanesen po celé pracovní šířce. K dispozici je 7 úrovní pro nastavení výšky sečení od 30 do 110 mm. Kyvné zavěšení žacího ústrojí umožňuje, aby se mohlo posunout nahoru v případě nečekaných překážek (plovoucí žací ústrojí). Je tak maximálně zabráněno poškození žacího ústrojí, rotoru a cepů. Asymetrické uspořádání žacího ústrojí umožňuje efektivní sečení okrajových oblastí a překážek.

Vysoký komfort sezení
Ergonomická a vzpřímená poloha sedu ve stroji zajišťuje dostatek prostoru pro nohy a obsluhu až do výšky 1,85 m. Tvarované sedadlo lze nastavit na délku tak, aby vyhovo
Popis

technické údaje

šířka sečení 100 cm
výrobce motoru B&S
popis motoru Vanguard V-Twin 3864
4dobý motor, 1válcový/2válcový / 
zdvihový objem 627 cm³
max. výkon 17,2/23,0 kW (k)
jmenovitý výkon 15,5/21,1 kW (k)
jmenovité otáčky 3600 ot./min
pohon, 2WD vzadu / 4WD trvalý / 
pohon, hydrostat
max. rychlost 6,8 km/h
uzávěrka diferenciálu
automatická parkovací brzda
Jednoduchý nůž / křížový nůž / Y-cep /  / 
boční výhoz / zadní výhoz / 
uzavřené žací ústrojí
plovoucí žací ústrojí
výška sečení 30 - 110 mm
objem nádrže 17 l
odpružené sedadlo, standard / volitelně / 
rozměry D/Š/V 199x122x159 cm
hmotnost 323 kg

Odběr newsletteru

Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek.
Souhlasím se zásadami:
Zásady ochrany osobních údajů

Kontakt Česko

Kontakt Slovensko

Sociální sítě

Facebook
Instagram
YouTube

© 2021 Zahrada Dílna Stroje s.r.o.