AS 1040 YAK 4WD

Nová traktorová cepová sekačka AS-Motor je navržena na nerovný, náročný a strmý terén. AS 1040 Yak 4WD poseká trávu o výšce až 1,5 m, křoví nebo mladý podrost. Vysoký pracovní výkon a ještě vyšší bezpečnost při používání dělají z této cepové sekačky ideální nástroj pro profesionální uživatele i zahradní architekty nebo obce.

Přímý pohon
AS 1040 Yak 4WD má dvouválcový motor Briggs & Stratton Vanguard V-Twin s výkonem až 23 k (17.2 kW) a objemem 627 ccm. Motor je umístěn horizontálně, a tak přenáší sílu pomocí klínového řemene přímo k cepovému hřídeli, zatímco cyklónový vzduchový filtr dodává čistý vzduch. Olejové a palivové čerpadlo zajišťuje výkon na svazích.

Variabilní pohon všech kol s uzávěrkou diferenciálu
Hydrostatická převodovka umožňuje obsluze pohodlně ovládat rychlost stroje až do rychlosti 6,8 km/h při jízdě vpřed a 6,3 km/h při couvání. Trvalý pohon všech kol zajišťuje hnací sílu na jakémkoliv terénu. Uzávěrka diferenciálu se ovládá pedálem. Stroj se snadno ovládá pomocí páky s integrovanou parkovací brzdou a tempomatem.

Plovoucí žací skříň s cepy ve tvaru Y
AS 1040 Yak 4WD dosahuje plošného výkonu 6800 m²/h díky pracovní šířce 1 m a 28 cepům ve tvaru Y. Výšku sekání lze nastavit na 7 úrovní v rozmezí 30-110 mm. Plovoucí žací skříň s cepy chrání motor před skrytými překážkami na nerovném terénu. Asymetrický tvar žací skříně umožňuje sekat efektivně i blízko plotů a jiných objektů.

Komfort po celý dlouhý pracovní den.
Ergonomické, nastavitelné a odpružené sedadlo poskytuje dostatek místa na nohy i pro vysoké uživatele. (vysoké až 2 m).
Popis
Cepové nebo rotační sekačky?

Stabilní a robustní asymetricky uložená cepová sekací jednotka. Žací skříň a cepy se přizpůsobí nerovnému povrchu a vyhnou překážkám.

Rovnoměrné rozložení posekané trávy

Perfektní výsledky při sekání po celé pracovní šířce.

Vyrobeno pro profesionály

Snížená nutnost překrývání dráhy zaručuje vysokou pracovní rychlost.

Robustní a odolné

Stabilní trubkový rám s optimalizovanou hmotností, hydrostatická převodovka nenáročná na údržbu a optimální chlazení.

Perfektní na svahy

Nízké těžiště a pohon všech kol zajišťují bezpečnost při sekání na svahu.

Stabilní laterální poloha

Rovnoměrné rozložení hmotnosti – 45% na přední nápravě, 55% na zadní – záruka skvělé trakce a bezpečnosti na každém terénu.

Bezpečnost na prvním místě

Maximální bezpečnost obsluhy je zajištěna díky pevnému a skládací ochrannému rámu, integrovanému bezpečnostnímu spínači v sedadle řidiče a pohotovostnímu pedálu pro nouzové zastavení. Přivazovací oka umožňují bezpečnou přepravu stroje.

Jednoduchá údržba

Nože nebo hnací řemen jsou snadno vyměnitelné díky servisním výřezům a otvorům. Všechny části vyžadující údržbu jsou snadno přístupné.

Odběr newsletteru

Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek.
Souhlasím se zásadami:
Zásady ochrany osobních údajů

Kontakt Česko

Kontakt Slovensko

Sociální sítě

Facebook
Instagram
YouTube

© 2021 Zahrada Dílna Stroje s.r.o.